Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/design/public_html/rehabilitacja-trimedic.pl/panel/baza.php on line 8
Usługi medyczne i rehabilitacyjne - TriMedic Łódź.
fizykoterapia łódź
ortopeda Łódź
skuteczna rehabilitacja prowadzona przez
doświadczonych specjalistów
masaż limfatyczny opuchnięta noga

 Centrum Medyczne TriMedic w Łodzi to nowoczesna placówka, która skupia swoje działania na rehabilitacji i ortopedii. Zależy nam na indywidualnym podejściu – czas i wiedza, który poświęcamy pacjentom, stanowią przejawy naszego szacunku i profesjonalizmu.

TriMedic specjalizuje się w rehabilitacji onkologicznej pacjentek po zabiegach mastektomii, operacji oszczędzającej pierś i radioterapii. Obrzęk limfatyczny, będący następstwem mastektomii, wymaga specjalistycznego podejścia, wiedzy, wyczucia i czasu poświęconego każdej pacjentce.  

Ponadto TriMedic kieruje swoje usługi rehabilitacyjne do pacjentów po urazach.  Zespół  lekarzy specjalistów: rehabilitacji i ortopedii oraz dyplomowanych i doświadczonych rehabilitantów, a także nowoczesne zaplecze, stanowią wizytówkę Centrum Medycznego TriMedic w Łodzi.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej. Wszystkich Pacjentów poszukujących pomocy w zakresie rehabilitacji i ortopedii zapraszamy do kontaktu z recepcją TriMedic.

Ćwiczenia

Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa

Konsultacje Lekarskie

Masaże

Rehabilitacja Dzieci

Rehabilitacja Grupowa

Rehabilitacja Urologiczna, Ginekologiczna.

Terapia McKenziego

Zabiegi

USG

Centrum Medyczne TRIMEDIC

ul. Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Firma Design Spektrum Łódź